Opis usługi

i-FAX to innowacyjna usługa umożliwiająca wysyłanie (web2fax i email2fax) oraz odbieranie faksów (fax2email) bez udziału drogiej w eksploatacji maszyny faksowej.
Każdy klient otrzymuje od nas numer telefonu, który niczym się nie różni od tego, jaki jest przydzielany w telefonii tradycyjnej.
Numer ten ma charakter wirtualny, gdyż cała infrastruktura znajduje się po stronie operatora, a każdy faks przesłany na numer użytkownika zostaje niezwłocznie przekształcony do formatu pdf i jako plik przesłany na skrzynkę e-mail użytkownika.
Wraz z numerem każdemu użytkownikowi przydzielony zostaje login oraz hasło, umożliwiające logowanie się do panelu klienta.
Dzięki temu klient po zalogowaniu ma możliwość samodzielnego konfigurowania usługi, sprawdzania bilingów, wysyłania faksów, etc.
Po zalogowaniu istnieje również możliwość skorzystania z opcji web2fax do wysyłania faksów.
Aby jednak ta funkcja była aktywna, wcześniej należy dokonać po za opłatą abonamentową dodatkowej przedpłaty na połączenia wychodzące. Środki z przedpłaty można wykorzystać w dowolnym okresie ważności usługi. Nie wniesienie opłaty abonamentowej przed końcem ważności usługi powoduje przepadek środków finansowych zgromadzonych na koncie prepaid.Wniesienie opłaty abonamentowej lub przedpłaty na połączenia wychodzące należy dokonać wg poniższej instrukcji
1. Zalogować się do panelu klienta.
2. Wejść w zakładkę 'rozliczenia’.
3. Wybrać opcję 'doładuj’.
4. Wybrać okres, na jaki usługa ma zostać przedłużona lub kwotę zasilenia.
5. Opłacić wygenerowaną fakturę proforma tradycyjnie lub online.

W przypadku dokonywania płatności przelewem tradycyjnym, środki należy przelać na poniższe konto bankowe:

Robbo Multimedia Sp. z o.o.
ul. Żwirowa 28
05-500 Piaseczno
Nr konta: BZ WBK S.A. o/Piaseczno 80 1090 1694 0000 0001 3259 9953

W tytule przelewu tradycyjnego należy wpisać numer wygenerowanej faktury proforma.

Zatwierdzanie wpłat przelewem tradycyjnym odbywa się ręcznie, po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Nie ma możliwości przyspieszenia procesu. Aby proces zasilenia skrócić do około 20 minut, skorzystaj z opcji płatności online – przelewy24.
W przypadku skorzystania z tej możliwości, w tytule przelewu UWAŻNIE  wprowadź numer wygenerowany przez system przelewy24 (NIE nr proformy).

Wpłaty dokonaj na rachunek naszego partnera (firma Dialcom, numer konta wyświetli się).
Pliki do pobrania: Wzór umowy oraz Regulamin.